Sākums
     
L+O. Laikmets. Tēlniecība. Stāsti.
DATUMI:
8. septembris - izstādes atklāšana plkst. 18:00.
16. septembrī – tikšanās ar māksliniekiem LKA Eduarda Smiļģa teātra muzejā. Diskusija ar laikabiedriem un stāstījums par eksponētajiem darbiem ļaus atskatīties uz septiņdesmito un astoņdesmito gadu māksliniecisko garu.
14. oktobrī – dokumentālā filma “Kazas gads” (1991), režisore Rūta Celma. Tēlnieces Ligitas Franckevičas kinoportrets ar mākslinieces komentāriem un aktiera Haralda Ulmaņa dzejas lasījums.


Kontaktinfomārcija:
Ligita Breģe, izstādes kuratore
+371 26439786
ligita.brege@gmail.com
 

Informējam, ka no 16. septembra līdz 31. oktobrim Liepājā, koncertzālē "Lielais dzintars"  skatāma izstāde, kas tapusi sadarbībā ar LKA Eduarda Smiļģa Teātra muzeju "JOHANS BRĒMS: SCENOGRĀFS/ARHITEKTS/GLEZNOTĀJS".
No novembra līdz janvārim izstāde būs apskatāma arī Rīgā, LKA Eduarda Smiļģa Teātra muzejā.
 

No šī gada 2. līdz 8. oktobrim norisināsies ikgadējais Latvijas Kultūras akadēmijas organizētais Skatuves mākslas festivāls „Patriarha rudens”, kas nu jau 8. gadu pēc kārtas izrādīs jauno teātra, audiovizuālās mākslas un laikmetīgās dejas horeogrāfijas studentu rudens ražu. Šī gada festivāla viena no mākslinieciskajām ievirzēm ir leļļu un objektu teātris, kas atspoguļosies gan izrādēs, gan meistardarbnīcā.