Sākums
     

“Skaņu maģija'' - koncerts - meditācija ir īpašs muzicēšanas veids, kas vērsts uz cilvēka iekšējo pasauli.

Mūsdienās cilvēks dzīvo ļoti ātrā tempā, piedzīvojot patstāvīgu laikā trūkuma sajūtu. Šāda veida koncerti palīdz cilvēkam apstāties,  atslābināties un sajust sevi pavisam citā pasaulē. Viss mums apkārt ir skaņa un vibrācija. Vienas skaņas rada haosu, citas harmonizē. Tas viss ir neatņemama daļa no mūsu pasaules. Bet harmonijas sajušanas atslēga bieži ir tai brīdī, kad spējam apzināties sevi kā daļu no kaut kā spēcīgi varena un brīnišķīga, kad atrodam sevī to īsto klusuma un miera vietu, kur dzīvo mīlestība.
Šis koncerts, kā arī iepriekšējie, tiks veidots "šeit un tagad"  izskanot pilnīgā improvizācijā. Skanēs klavieres, Tibetas dziedošās bļodas, Ķīnas ūdens bļoda, stihiju zvaniņi, šamaniskās bungas, konga, gongs un citi arhaiskie instrumenti savijoties ar balsi.
Šāda veida muzicēšana dāvā īstu brīnumu, jo mūziķiem ir iespēja atrasties tīrā radošuma plūsmā. Tas rada brīvību un katru klausītāju padara par šī skaņu ceļojuma dalībnieku.
Nosaukums "Skaņu maģija" tapa pēc iepriekšējo koncertu atsauksmēm no klausītājiem.  Kāds bija aizceļojis uz salām, kāds bija ieskatījies savā ēnas pusē un gribējis bēgt, kāds sajutis neaprakstāmu mīlestību un atbrīvojās no sasprindzinājuma un bloka.

Šoreiz klausītājiem būs iespēja izvēlēties kā doties skaņu ceļojumā - sēžot uz krēsla vai arī guļot sev ērtākā pozā (par paklājiņu, segu un spilvenu jāparūpējas pašiem).

Dalībnieki: Ilona Pantele, Marika Šaripo, Mārtiņš Lācis, Izabella Reuta

Vieta un laiks: 19.01.2018. plkst. 19:00, LKA Eduarda Smiļģa Teātra muzejs

Ieeja: 7 EUR