Otrdien, 26. maijā, muzeja trešā stāva izstāžu zālē atklāsim izstādi ""Zvaigzne iet un deg, un..." Lidijai Freimanei - 100". Tajā skatāmi dažādi materiāli no E. Smiļģa Teātra muzeja krājuma un aktrises ģimenes īpašuma.
Izstādes autori: muzeja direktors Jānis Siliņš, mākslas eksperts Ralfs Liepa, mākslinieks Ivars Noviks.
Izstāde būs apskatāma līdz 29. augustam.

Ekspozīciju veido muzeja vadītājs Jānis Siliņš, muzeja speciālisti un scenogrāfs Ivars Noviks.

LKA Eduarda Smiļģa Teātra muzejs apmeklētājiem atvērts otrdienās, trešdienās, ceturtdienās, piektdienās no 11.00 - 18.00

Sveiciens Starptautiskajā teātra dienā!

Dailes teātra simtgadi gaidot

19. novembrī, savā 99. dzimšanas dienā, Dailes teātris izziņojis nākamā gada rudens simtgades plānus. Arī Teātra muzejs piedalīsies šajos jubilejas notikumos, atklājot jaunu Dailes teātrim veltītu pastāvīgo ekspozīciju, kas aptvers laika posmu no 1920. gada līdz pat mūsdienām, izceļot teātra atšķirīgo, savrupo raksturu Latvijas skatuves mākslā, akcentējot tā spilgto, inovatīvo dabu.

Foto: Ojāra Ābola veidotais Dailes teātra skatuves atveids bronzā pēc Oto Skulmes dekorāciju skices Viljama Šekspīra "Sapnis vasaras naktī" iestudējumam 1931. gadā. Eksponāts apskatāms šī brīža Eduardam Smiļģim veltītajā ekspozīcijā un tiks iekļauts arī topošajā Dailes teātra vēstures ekspozīcijā.

BUY NOW